Nakrętki i śruby zrywalne to bardzo specyficzny rodzaj łączenia. Jest często stosowany nie tylko w ogrodzeniach, ale także zabezpieczeniach rowerowych. To skuteczny sposób na utrudnianie kradzieży i sama nakrętka po dokręceniu jest praktycznie nie do usunięcia. Na polskim rynku znajdziemy wersje wyprodukowane ze stali zwykłej oraz stopów spełniających kategorie A2 i A4. Można ją zastosować na przykład przy montażu ogrodzenia z panelami 3D. Jest to świetny produkt typu antywandal, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem w branży budowlanej. Część użytkowników zadaje jednak sobie pytanie. Nakrętka zrywalna jak odkręcić i przy pomocy jakich narzędzi?

Nakrętka zrywalna jak działa?

Idea nakrętki zrywalnej jest bardzo prosta. Ma być ona tak dokręcona, żeby uniemożliwić dokonanie kradzieży, gdzie nie pomogą nawet specjalistyczne narzędzia. Nakrętka zrywalna jak działa? Po prostu w momencie przykręcania nakrętki dochodzi do momentu, że jest ona przekręcana — wtedy sześciokątny łepek ulega natychmiastowemu zerwaniu. Warto podkreślić, że przykręcanie antykradzieżowej nakrętki może odbywać się przy pomocy zwykłych narzędzi dostępnych w naszej skrzynce. Przykręcanie i działania tego typu nakrętki to żadna filozofia, ale jednocześnie uzyskujemy skuteczną ochronę przed kradzieżą.

Nakrętka zrywalna jak wykręcić?

Kiedy już wkręcimy nakrętkę zrywalną, to powstaje zaraz pytanie — nakrętka zrywalna jak wykręcić? Odpowiedzieć jest taka, że nie da się tego zrobić żadnym kluczem lub innym narzędziem. Po przekręceniu sześciokątnego łebka pozostaje nam sama tuleja a ona nie pasuje do żadnej wielkości klucza. Jest to specjalistyczne rozwiązanie typu antywandal, które zyskuje coraz większą popularnością na polskim rynku narzędziowym. Potrzebujesz dobrej nakrętki, która uchroni Cię przed kradzieżą elementów na płotach? Warto postawić na opcję nakrętki zrywalnej, która pozwala na stałe przytwierdzić panele zewnętrzne.